NRSE6045-1R5N
MFR.Part #
NRSE6045-1R5N
JLCPCB Part #
C2903083
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 12mΩ 4.75A 7.5A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS