MDTA25201B-1R5M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDTA25201B-1R5M
JLCPCB Part #
C50275329
Package
SMD
Description
1.5uH 32mΩ 4.2A 4.4A Alloy one-piece molded inductor with wide pads ±20% SMD Power Inductors ROHS