MDA1365-330M
MFR.Part #
MDA1365-330M
JLCPCB Part #
C2847586
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
33uH 66mΩ 6A 7.3A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS