WK73S3ATTER576F
MFR.Part #
WK73S3ATTER576F
JLCPCB Part #
C3972957
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 576mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS