SR732HTTE7R87F
MFR.Part #
SR732HTTE7R87F
JLCPCB Part #
C2600854
Description
-55℃~+150℃ 7.87Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS