WK73S3ATTE5R76F
MFR.Part #
WK73S3ATTE5R76F
JLCPCB Part #
C4004202
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS