3430A3F4K7TDF
MFR.Part #
3430A3F4K7TDF
JLCPCB Part #
C20441384
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS