SR732ATTD1R37F
MFR.Part #
SR732ATTD1R37F
JLCPCB Part #
C4079927
Description
-55℃~+150℃ 1.37Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS