WK73S3ATTER976F
MFR.Part #
WK73S3ATTER976F
JLCPCB Part #
C4001270
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS