SG73P1ETTP7683F
MFR.Part #
SG73P1ETTP7683F
JLCPCB Part #
C4203490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS