WK73S3ATTE6R04F
MFR.Part #
WK73S3ATTE6R04F
JLCPCB Part #
C3963873
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS