RN73H1JTTD1653D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1653D50
JLCPCB Part #
C4098548
Description
100mW 165kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS