SG73P2BRTTD620J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD620J
JLCPCB Part #
C6677648
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS