SG73G1JTTD82R0C
MFR.Part #
SG73G1JTTD82R0C
JLCPCB Part #
C5910506
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS