WK73S3ATTE4R02F
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R02F
JLCPCB Part #
C4184790
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS