RN73R2ETTD2201C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2201C25
JLCPCB Part #
C4184677
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS