WK73S3ATTE6R34F
MFR.Part #
WK73S3ATTE6R34F
JLCPCB Part #
C3976943
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS