WK73S3ATTE4R42F
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R42F
JLCPCB Part #
C4172930
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS