WK73S3ATTE4R12F
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R12F
JLCPCB Part #
C4225500
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS