RN73H2ETTD2430F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2430F25
JLCPCB Part #
C4302339
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS