RN73R2ETTD2323F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2323F25
JLCPCB Part #
C4295464
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS