RN73H1JTTD3740B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3740B25
JLCPCB Part #
C4118063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS