WK73S2ATTD5R11F
MFR.Part #
WK73S2ATTD5R11F
JLCPCB Part #
C4124206
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS