RK73G2ARTTD4020F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4020F
JLCPCB Part #
C7049335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS