SG73P2BTTD8R06F
MFR.Part #
SG73P2BTTD8R06F
JLCPCB Part #
C4318782
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS