WK73S2BTTD5R11F
MFR.Part #
WK73S2BTTD5R11F
JLCPCB Part #
C7413441
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS