RN73R2ETTD8063F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8063F50
JLCPCB Part #
C2603160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS