SG73P2ATTD1213F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1213F
JLCPCB Part #
C4101687
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS