RN73R2ATTD7150D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD7150D50
JLCPCB Part #
C2506393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 715Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS