SR73W3ATTE2R4J
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R4J
JLCPCB Part #
C2601296
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS