SR733ATTE2R4J
MFR.Part #
SR733ATTE2R4J
JLCPCB Part #
C4336013
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS