SR73W3ATTE2R4G
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R4G
JLCPCB Part #
C2601721
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS