RN73R1ETTP1290D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1290D25
JLCPCB Part #
C3965119
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS