SR73W3ATTE2R2J
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R2J
JLCPCB Part #
C2601321
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS