RN73R1JTTD9531C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9531C50
JLCPCB Part #
C2521012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS