SR73W2HTTER887F
MFR.Part #
SR73W2HTTER887F
JLCPCB Part #
C2601016
Description
-55℃~+150℃ 750mW 887mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS