RN73H2ETTD24R3F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD24R3F50
JLCPCB Part #
C4249334
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS