SR73W2HTTER187F
MFR.Part #
SR73W2HTTER187F
JLCPCB Part #
C2601357
Description
-55℃~+150℃ 187mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS