RN73R1JTTD9312B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9312B50
JLCPCB Part #
C3925376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS