CRGV2010F110K
MFR.Part #
CRGV2010F110K
JLCPCB Part #
C4011594
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS