RK73H1ETTP6042D
MFR.Part #
RK73H1ETTP6042D
JLCPCB Part #
C2576072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS