RN73H1ETTP5231F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5231F25
JLCPCB Part #
C2514759
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS