SR73W2HTTE56LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE56LJ
JLCPCB Part #
C2601926
Description
-55℃~+150℃ 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS