RN73H2BTTD2401F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2401F50
JLCPCB Part #
C4327579
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS