RK73H2HTTE6492D
MFR.Part #
RK73H2HTTE6492D
JLCPCB Part #
C2582676
Description
-55℃~+155℃ 64.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS