SR73W2HTTE36LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE36LJ
JLCPCB Part #
C3955119
Description
-55℃~+150℃ 36mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS