SR73W2HTTE51LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE51LJ
JLCPCB Part #
C2601883
Description
-55℃~+150℃ 51mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS