TLR2BWDTD4L00F50
MFR.Part #
TLR2BWDTD4L00F50
JLCPCB Part #
C2569441
Description
-65℃~+170℃ 1W 4mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS