CFS1/2CT52R515J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R515J
JLCPCB Part #
C2613368
Description
-1300ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS