SR732HTTER267F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTER267F
JLCPCB Part #
C2601397
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 267mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS